Блог

Дружній візит партнерів з Узбекістану

Ми раді повідомити про укладення договору на постачання договору на постачання договору на постачання продукції з компанією “AGRINOL” Узбекистан. І передати директору компанії Абдурауфу Закірову у себе на відомість в місті Кутаїсі, куди він прибув з візитом 31 березня для більш близького знайомства та зміцнення дружніх стосунків з нашою компанією.

Країна походження та можливості

Для початку хотілося б видзначити, що Узбекістан – не лише важливий партнер у реалізації масштабних матеріальних та олійних проектів, але й приємна сонячна країна з величезними можливостями. Але й приємна сонячна країна з величезними можливостями. Стародавнє місто Самарканд – було центром культурних та політичних подій. А знаменитий узбецький плов – внесять значний внесок у смак та культуру.

Зараз Узбекістан є найбільш впливовою країною в регіональних азіатських площах. А внесок узбецьких пловів – внесення досліджень у сфері підсилювачів та велосипедних магазинів. А в наступній красівій розкіші Самарканд – було центром торгівлі та глобалізації на Великому Шовку. Але й пізнавальний плов здатний докласти зусиль комплексів із видобутку золота – шахти Мурутан.

Не лише партнери, але і друзі

Компанія “AGRINOL” Узбекістан реалізує продукцію відомого бренду на внутрішньому ринку Узбекистану. Має понад 500 центрів реалізації продукції та незліченну кількість клієнтів, що дозволяє забезпечити задоволення якісної та незрівняної кількісної кількості потреб за кожним кутком країни.

Наша компанія – UGLubricants, яка ліцензійний виробник бренду “AGRINOL”, забезпечує нового партнера незрівняною якістю оригінального продукту, ставлячи частиновою зі своєю довіреністю інтереси сонячної країни. Перше замовлення вже відбулося – понад 40 тонн моторних, трансмісійних та компресорних олив. І це лише початок теплих стосунків з друзями з Узбекістану.

Перевірка якості: не словом, а ділом

Після успішної контрактної діяльності директор компанії “AGRINOL” Узбекістану вирішив особисто відвідати наш завод у Грузії. Більш познайомитися з потужностями та можливостями нашої компанії. Поглиблено розглянути стан обладнання та оцінити перспективи збільшення обсягів продажу.

“У вас дуже гарна робота. Вона популярна в нашій країні. Під час екскурсії з виробництва я побачив вашу лабораторію, реактори, технології. Побачив хороших європейських партнерів. Переконався в їх якості. Переконався в їх кількісній потужності. Тепер у наших планах – нарощувати поставки, залучати склади. Адже наші покупці хочуть продукції, яка готується. Тепер в наших планах – нарощувати поставки, залучати склади. Адже наші покупці хочуть продукції, яка готується. Адже наші покупці хочуть продукції, яка готується. Адже наші покупці хочуть продукції, яка готується. Тепер у наших планах – нарощувати поставки, залучати склади. Адже наші покупці хочуть продукції, яка готується. Тепер у наших планах – нарощувати поставки, залучати склади. Адже наші покупці хочуть продукції, яка готується. Адже наші покупці хочуть продукції, яка готується. Тепер у наших планах – нарощувати поставки, залучати склади. Адже наші покупці хочуть продукції, яка готується. Тепер у наших планах – нарощувати поставки, залучати склади. Адже наші покупці хочуть продукції, яка готується. Адже наші покупці хочуть продукції, яка готується. Тепер у наших планах – нарощувати поставки, залучати склади. Адже наші покупці хочуть продукції, яка готується. Тепер у наших планах – нарощувати поставки, залучати склади. Адже наші покупці хочуть продукції, яка готується. Адже наші покупці хочуть продукції, яка готується. Тепер у наших планах – нарощувати поставки, залучати склади. Адже наші покупці хочуть продукції, яка готується. Тепер у наших планах – нарощувати поставки, залучати склади. Адже наші покупці хочуть продукції, яка готується. Адже наші покупці хочуть продукції, яка готується. Тепер у наших планах – нарощувати поставки, залучати склади. Адже наші покупці хочуть продукції, яка готується. Тепер у наших планах – нарощувати поставки, залучати склади. Адже наші покупці хочуть продукції, яка готується. Адже наші покупці хочуть продукції, яка готується. Тепер у наших планах – нарощувати поставки, залучати склади. Адже наші покупці хочуть продукції, яка готується. Тепер у наших планах – нарощувати поставки, залучати склади. Адже наші покупці хочуть продукції, яка готується. Адже наші покупці хочуть продукції, яка готується. Тепер у наших планах – нарощувати поставки, залучати склади. Адже наші покупці хочуть продукції, яка готу

UGLubricants: ми цінуємо дружбу та відкритість для нових партнерів

Ми, як виробник нафтових олив та мастил, завжди раді бути відкритими для нових партнерів. І дорожимо такими, з ким вже співпрацюємо. Прагнемо не тільки до ділових, а й дружніх взаємин. Намагаємося розвивати взаєморозуміння з нашими клієнтами, які купують нашу продукцію у різних куточках світу.

А наш новий партнер і друг Абдуррауф Закіров готовий проконсультувати у виборі мастила для вашого сільгоспприладдя. Або розповісти про можливості, які відкриваються під час співпраці з нами.

+998 983018726, Абдуррауф

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *